niedziela, 31 marca 2013

POZYTYWNIE NASTAWIENI


Ech,cóż za miły dzień.Ciąg dalszy przygotowań świątecznych,dobry humor i dobre samopoczucie.
Dziś znalazł się czas na dokończenie dekoracji jajek oraz koszyczka do Święconki.
Pogoda nawet zrobiła się sympatyczna,gdy zza chmur wyszło słoneczko.Och,jak my drogie słońce Ciebie potrzebujemy :)
Nawet nie wyobrażacie sobie ile pozytywnej energii nagle się zebrało jak pojawiły się słoneczne promyki.
Szybciutko w samochód i w odwiedzinki do teściowej,a później do kościółka z Święconką.
W tym roku proboszcz nie szczędził wody :) nie dość,że w koszyczku pełno wody  to i my mokrzy prawie jak w Lany Poniedziałek :)
Przyszedł też czas zadumy i modlitwy przy Grobie Pańskim...
Dziękujemy Boże za siłę,która jest potrzebna nam w obecnym czasie...
Nie opuszczaj nas...


Wieczór spędziliśmy w przemiłym towarzystwie.Dziękujemy Wam kochani za dobre słowo,za to że jesteście z nami :)
Teraz czas iść spać...rano trzeba wcześnie wstać,zaproszeni jesteśmy do moich Rodziców na świąteczne śniadanko :)

*********************************************************************************
Wir wünschen Euch ein frohes und gesundes Osterfest :)

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych
przesyłamy dla Rodziny, dla wszystkich naszych przyjaciół 
i znajomych garść refleksji związanych z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem.
Pragniemy Wam życzyć, aby ten czas był czasem przemiany serc.
Aby udział w tych Tajemnicach ożywiał wiarę, dawał nadzieję i umacniał miłość.
Życzymy Wam, aby Zmartwychwstanie dokonało się w Waszych sercach
i aby dokonywało się każdego dnia.
WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz